Zuchowy Rajd Arsenał

W piątek 20.03 nie będzie zbiórki. Zamiast tego w sobotę 21.03 weźmiemy udział w Grze Zuchowej na Rajdzie Arsenał. Jest to Rajd organizowany co roku (w tym roku już po raz 45) przez nasz Hufiec Warszawa-Mokotów. Rajd zrzesza patrole z całej Polski, a organizowany jest, aby upamiętniać Akcję pod Arsenałem. Tematem tegoroczenego Rajdu oraz Gry Zuchowej są współczesne oblicza patriotyzmu.

Gra odbywa się w godz. 9-15. Koszt to 15 zł od osoby. Szczegółowe informacje podamy za tydzień. Zgłoszenia mailowe oraz wpłaty na konto Gromady (18 1140 2004 0000 3702 7516 0372) należy przesyłać do poniedziałku 16.03, ale im szybciej, tym lepiej (możliwe że będzie więcej chętnych niż miejsc na grę, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń).

Kadra Gromady jest zaangażowana w organizację Gry Zuchowej oraz innych wydarzej związanych z Rajdem. Dlatego, aby zuchy mogły wziąć udział w Grze, potrzebujemy aby to Państwo byli opiekunami i spędzili z nimi ten dzień. Prawdopodobnie podzielimy się na 4 patrole (czyli jednostki od 4 do 10 zuchów), każdej z nich pownna towarzyszyć przynajmniej jedna osoba dorosła. Jest to świetna okazja, aby zobaczyć, jak działają zuchy. Bardzo proszę o kontakt osoby, które mogłyby towarzyszyć nam na grze.

W piątek 13.03 zbiórka odbywa się normalnie.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s