Za tydzień- Zuchowy Rajd Arsenał

W piątek za tydzień, 20.03 nie będzie zbiórki. Zamiast tego w sobotę 21.03 weźmiemy udział w Grze Zuchowej na Rajdzie Arsenał. Jest to Rajd organizowany co roku (w tym roku już po raz 45) przez nasz Hufiec Warszawa-Mokotów. Rajd zrzesza patrole z całej Polski, a organizowany jest, aby upamiętniać Akcję pod Arsenałem. Tematem tegoroczenego Rajdu oraz Gry Zuchowej są współczesne oblicza patriotyzmu.

Koszt gry to 15 zł od osoby. Zgłoszenia mailowe oraz wpłaty na konto Gromady (18 1140 2004 0000 3702 7516 0372) należy przesyłać do poniedziałku 16.03, ale im szybciej, tym lepiej.

Spotykamy się o godz. 8:00 pod szkołą. Powrót ok. godziny 15:40. Każdy zuch powinien mieć na sobie kompletny mundur. Każdy powinien mieć ze sobą ciepłe ubranie, drugie śniadanie (bardzo ważne, podczas gdy nie jest przewidziany obiad), dwa bilety jednorazowe przesiadkowe lub jeden dobowy, legitymację.

Pragnę przypomnieć o zebraniu obozowym które odbędzie się w środę 25.03 o godz. 20 w szkole przy Bonifacego (na stołówce). Zebranie jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy rozważają wyjazd dzieci na obóz. Na zebraniu przedstawimy wszystkie szczegóły wyjazdu oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s