Wigilia szczepu, sprawności indywidualne

Dzień dobry! Przekazuję informacje dot. wigilii szczepu od organizatorów:

Drodzy państwo,

w dniach 9-11.12 odbędzie się wigilia szczepu, tradycyjnie w formie biwaku. Z racji na to, że w ramach biwaku udajemy się do Łodzi, trzeba kupić wcześniej bilety. Dlatego też zależy nam na zgłaszaniu zuchów i harcerzy na biwak i zapłaceniu do 21.11. Koszt biwaku to 80 zł płatne przelewem na konto szczepu, tytuł przelewu: DSCZ-wigilia szczepu-(imię i nazwisko dziecka) nr rachunku:  71 1140 1010 0000 5143 0000 1008. Jeśli koszt dla kogoś z Państwa to problem – prosimy o kontakt.
Biwak zaczyna się w piątek o godz. 17:00 w szkole w okolicach dworca Warszawa Wschodnia a kończy w niedzielę koło godz. 14.00 na dworcu Warszawa Centralna. Dokładniejsze informacje będziemy podawać bliżej terminu wyjazdu.
Ostatnio rozpoczęliśmy zdobywanie sprawności indywidualnych. Już pierwsze zostały rozdane, z czego bardzo się cieszymy. Zachęcamy nie tylko do zdobywania tych, które zaproponowaliśmy na zbiórkach, ale również tych, którymi dane dziecko jest szczególnie zainteresowane, a ich listę można znaleźć tutaj: http://zuchy.zhp.pl/indywidualne.html
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s