Zmiany, zmiany- przekazanie Gromady 30.08

Dla 40 Warszawskiej Gromady Zuchowej nadchodzi ważny moment! Już w niedzielę 30 sierpnia, nową drużynową zostanie Ola Zielińska, dotychczas przyboczna w gromadzie.

Chcemy serdecznie zaprosić wszystkie zuchy, rodziców oraz osoby związane z Gromadą na krótki apel, podczas którego nastąpi przekazanie granatowego sznura- oznaczenia drużynowego. Odbędzie się w niedzielę, 30.08 o godz. 11:00 w parku Królikarnia. Od 10:45 przy głównym wejściu będą czekały osoby z naszej kadry, aby wskazać drogę na miejsce apelu. Mam nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie.

Po 4 latach prowadzenia 40 WGZ, nadszedł moment, aby przekazać zaszczyt pełnienia funkcji drużynowej Gromady kolejnej osobie. Przez ostatnie lata Ola była przyboczną, i razem ze mną oraz pozostałymi przybocznymi- Olą Tormanowską, Natalią Popis, Wojtkiem Skrzypkiem i Piotrkiem Olszakiem współtworzyła drużynę. Od tego roku stanie na czele naszej Gromady, aby organizować jeszcze ciekawsze zbiórki, wyjazdy i obozy.

Dla mnie praca z zuchami, a później prowadzenie drużyny zawsze było ogromną przygodą i niesamowitym wyróżnieniem. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Państwu za wiele zaufania i cierpliwości, za wszelką pomoc i dobre słowo. Wierzę, że przekazuję Gromadę w najlepsze możliwe ręce.

Klara Gubera

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s