Święto Hufca

Wielkimi krokami zbliża się ważne wydarzenie dla każdego mokotowskiego zucha i harcerza- Święto Hufca ZHP Warszawa-Mokotów! Między innymi właśnie dzięki tej sprawnie działającej organizacji, szczepy z naszej dzielnicy mogą działać na tak wysokim poziomie, jakiego doświadczamy obecnie. Pokażmy, że to dla nas ważne i wystawmy dużą, zuchową reprezentację!

Wszystkie zuchy, które uczęszczały na zbiórki w poprzednich latach, zapraszamy na obchody, które odbędą się w dniach 26-27 września. Oto plan działania:

Spotykamy się 26 września o godzinie 8:00 w szkole przy ulicy św. Bonifacego 10. Oczywiście w pełnym umundurowaniu. Ponieważ jest to dwudniowa impreza, ważne, żeby w ekwipunku każdego zucha znalazły się:

bilet dobowy, legitymacja, podpisana zgoda na udział w biwaku (w zakładce rodzice – do pobrania), karimata, śpiwór, menażka, kubek, sztućce, kurtka przeciwdeszczowa, polar szczepu lub inna ciepła bluza, koszulka, majtki, skarpetki, pidżama, wygodne spodnie, szczoteczka, pasta, mydło, mały ręcznik oraz kapcie na zmianę.

Nocleg mamy w szkole przy ulicy Alpejskiej 16, gdzie będziemy spać na karimatach. Wracamy następnego dnia na godzinę 14:00 do szkoły przy ulicy św. Bonifacego 10.

Prosimy o zgłaszanie się na adres ozielinska5@gmail.com i wpłaty do 19 września (50zł na konto 87 1020 1169 0000 8302 0143 6781).

Lwia część obchodów odbywać się będzie “na nogach”, więc w trosce o plecy i dobre samopoczucie zuchów, zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w przewiezieniu zuchowych plecaków do miejsca noclegu. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, jeśli podadzą nam Państwo pomocną dłoń (albo pomocny bagażnik) :).

Święto Hufca jest najlepszą okazją do integracji z zaprzyjaźnionymi, mokotowskimi szczepami i doświadczenia przez dzieci wachlarza możliwości, oferowanego przez tę organizację, która nie jest tylko sponsorem wyjazdów, rajdów i kursów ale także społecznością skupiającą pasjonatów harcerskiego stylu życia, na którą składamy się także my, zuchy i Państwo. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, szczerze zachęcamy do posłania swoich pociech na tę imprezę. Naprawdę warto!

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s