Podziękowania, ognisko podsumowujące rok i plany po wakacjach

W ubiegły piątek odbyła się ostatnia zbiórka Gromady w tym roku szkolnym. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zuchom za zaangażowanie, a Państwu za zaufanie i pomoc w wielu aktywnościach. Dziękujemy osobom które przewoziły zuchowe plecaki na wyjazdy, opiekowały się patrolami na rajdach, towarzyszyły nam na wyjściach oraz za wszystkie inne formy wsparcia. To dzięki Państwu mieliśmy możliwość zorganizować i przeżyć z zuchami tyle wyjść i wydarzeń.

W przyszłym tygodniu będzie jeszcze miało miejsce jedno wydarzenie- ognisko szczepu, podsumowujące cały rok harcerski. Wezmą w nim udział zuchy, harcerki i harcerze ze szczepu 40WDHiZ. Spotykamy się w piątek 26.06 pod szkołą o godz. 17:00. Każdy powinien mieć bilet jednorazowy i legitymację. Koniec ogniska około godz. 19 na HOSie- ul. Zaruskiego 6. Prosimy czekać na zuchy przed bramą wejściową do Ośrodka.

Przypominam, że wszystkie informacje obozowe dostępne są na stronie 40naobozie.pl lub na naszej stronie gromady 40wgz.pl. Podczas obozu na stronie obozowej będzie prowadzony blog, zachęcamy do śledzenia naszych przygód. Na stronie oraz na faceboku fb.com/40wdhiz będziemy też publikować zdjęcia z Jamboree w Japonii w sierpniu.

Miło nam poinformować, że już wiemy, kiedy rozpoczniemy nowy rok harcerski. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia. Będzie to wyjątkowe i ważne wydarzenie dla Gromady, już teraz zapraszamy serdecznie wszystkie zuchy razem z rodzicami. Dokładne miejsce i godzinę spotkaniu opublikujemy na naszej stronie internetowej w sierpniu.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s